Kúp 3 akékoľvek produkty Monte 150 g

v sieti predajní COOP JEDNOTA a odlož si pokladničný doklad.
Na pokladničnom doklade musí byť zreteľne viditeľný
a preukázateľný súťažný nákup minimálne 3 akýchkoľvek produktov Monte 150 g.

Zaregistruj pokladničný doklad

Zaregistruj pokladničný doklad TU alebo pošli SMS na číslo 7409 v tvare: MONTE (medzera) ČISLO POKLADNIČNÉHO DOKLADU (medzera) DD.MM (dátum nákupu – deň a mesiac). Cena spätnej SMS je 0,20 Eur vrátane DPH. V prípade, že budeš vyžrebovaný, budeme Ťa kontaktovať emailom alebo telefonicky za účelom preloženia kópie pokladničného dokladu.

Žrebovanie
Výhercovia budú vyžrebovaní 27. 9. 2021. Mená výhercov uverejníme na tejto web stránke a budeme ich kontaktovať telefonicky. Do súťaže sa môžeš zapojiť opakovane, vždy po uskutočnení ďalšieho nákupu.

Súťaž bola ukončená.

ÚDAJE O POKLADNIČNOM DOKLADE

KONTAKTNÉ ÚDAJE SÚŤAŽIACEHO

   

Vyber si, aký detský bicykel
by si si v prípade výhry želal:

   

3 x detský bicykel

Valika M., Brusno
Matúš P., Nové Zámky
Anna V., Snina

50 x nákupná poukážka COOP v hodnote 20€

Anna S., Nitrianske Pravno
Andrea Č., Turany
Branislav D., Bytča
Marta K., Považská Bystrica 5
Beata H., Halíč
Janka B., Kokava nad Rimavicou
Mária Č., Kamenica
Marcela P., Spišské Podhradie
Darina Č., Lipany
Darina S., Nové Zámky
Darina M., Krupina
David Š., Ďurkov
Ján F., Žiar nad Hronom
Ján M., Šahy
Rastislav D., Oľšavica
Ján H., Poprad
Jana K., Banská Bystrica
Jana P., Prievidza
Jana N., Jablonové
Jaroslava B., Prasice
Jaroslava K., Námestovo
Mária T., Veľký Kýr
Jana M., Komjatice
Jozef H., Vranov nad Topľou
Zuzana K., Maňa
Mária K., Komjatice
Alžbeta K., Dubnica nad Váhom
Lea Š., Tvrdošovce
Ľuboš Ž., Hlinné
Lucia R., Spišská Stará Ves
Patrik Š., Bacúch
Lýdia F., Lučenec
Marcela Š., Udiča
Marek F., Turčianske Teplice
Margaréta K., Hronec
Martina K., Bytča
Martina Ž., Rabča
Marek Ch., Sládkovičovo
Eva H., Tešedíkovo
Michaela F., Žiar nad Hronom
Anna O., Liptovská Teplička
Peter R., Veľké Vozokany
Róbert Š., Tvrdošín
Saska C., Krásno nad Kysucou
Stanislava M., Štiavnik
Marta Š., Sereď
Szabolcs H., Veľké Ludince
Valéria R., Radava
Vendula N., Púchov
Nikola Z., Námestovo

 

500 x zvonček na bicykel MONTE

Danka Š., Spišské Podhradie
Beata K., Bratislava
Mária D., Spišská Stará Ves
Anna I., Dedinka
Anna K., Mošovce
Andrea M., Drahovce
Miroslava Č., Smižany
Andrea P., Turčianske Teplice
Andrea V., Spišské Podhradie
Adela Ď., Lietavská Lúčka
Adrián K., Uhrovec
Adriana H., Švošov
Adriana J., Vysoká nad Kysucou
Adriana P., Krásno nad Kysucou
Ágnes B., Gbelce
Tomáš A., Gemerský Jablonec
Eva H., Dolné Naštice
Mária M., Gočovo
Žaneta B., Liptovský Hrádok
Alan K., Zavar
Anna L., Trnava
Alena L., Zvolen
Andrea Č., Turany
Andrea F., Bijacovce
Andrea Č., Martin
Andrea Š., Rúbaň
Andrej Č., Lipany
Angelika Š., Komárno
Anna S., Tomášovce
Anna V., Snina
Anna G., Žilina
Anna K., Tekovská Breznica
Anna S., Prešov
Antónia F., Kolárovo
Anna S., Pohorelá
Anna Z., Hronský Beňadik
Andrea B., Banská Bystrica
Jozef B., Sliač
Peter B., Štvrtok na Ostrove
Bertalan J., Kráľovský Chlmec
Beatrica H., Zbyňov
Beata H., Halíč
Zoltán B., Čierny Brod
Janka B., Kokava nad Rimavicou
Andrea B., Rakúsy
Bibiana P., Sekule
Kornélia B., Biel
Alžbeta B., Trstená
Božka M., Krásno nad Kysucou
Bronislava K., Bratislava
Dušan B., Stráňavy
Monika Č., Šurany
Claudia L., Nitra
Martina S., Hviezdoslavov
Júlia Cz., Veľké Ludince
Daniela G., Považská Bystrica
Darina L., Gemerská Poloma
Dalibor M., Trenčín
Dana M., Bytča
Daniela J., Brezno
Daniela R., Dolný Ohaj
Daniel P., Bratislava
Helena R., Beňadovo
Danka F., Bziny
Darina Č., Lipany
Darina H., Jasová
Darina S., Nové Zámky
Darina M., Krupina
Dáša K., Gbely
Dáša T., Kráľová pri Senci
David Š., Ďurkov
Justin C., Krásno nad Kysucou
Dezider Cs., Nové Zámky
Terézia D., Spišská Stará Ves
Jana A., Lipany
Vladimír D., Trebišov
Katarína M., Žiar nad Hronom
Vlasta M., Žiar nad Hronom
Ladislav B., Tekovské Lužany
Miriam K., Veľký Šariš
Martin D., Liptovské Sliače
Erika G., Kysucké Nové Mesto
Elena V., Levice
Edita L., Lehota
Alžbeta S., Štúrovo
Emília S., Štúrovo
Jana P., Nové Zámky
Eva K., Levice
Eva K., Prievidza
Eva B., Stráňavy
Eva G., Veľký Šariš
Eva M., Čaňa
Ján F., Žiar nad Hronom
Elena F., Tesárske Mlyňany
Františka G., Trebatice
Vladimíra F., Humenné
František P., Nové Zámky
Filip C., Krásno nad Kysucou
Judita F., okr., Rožňava
Attila F., Kolárovo
Júlia S., Horná Kráľová
Marta G., Kriváň
Daniel G., Veľké Orvište
Katarína H., Bratislava
Lucia D., Ružomberok
Jarmila B., Reľov
Gabika H., Solčianky
Anna M., Spišské Podhradie
Jozef H., Plaveč
Jozef H., Jasová
Helena M., Šahy
Rastislav H., Topolčianky
Gabriela H., Bratislava
Pavel M., Kalinovo
Rastislav D., Oľšavica
Ingrid Z., Vozokany
Ildikó M., Kráľovský Chlmec
Irena A., Plášťovce
Ivana U., Opatovce nad Nitrou
Ivana K., Vranov nad Topľou
Ivana B., Jasenica
Iveta M., Ivanka pri Nitre
Iveta S., Snina
Iveta Z., Nové Zámky
Jana B., Zlaté Moravce
Jana S., Prešov
Janka S., Poprad
Lýdia J., Trnava
Ján G., Stará Ľubovňa
Ján V., Spišské Hanušovce
Zdenka Ž., Cabaj-Čápor
Jana M., Jaslovské Bohunice
Ján G., Banská Bystrica 9
Ján., Prešov
Janka B., Námestovo
Janka F., Rimavská Sobota
Jana H., Tisovec
Janka R., Sučany
Janka S., Krásno nad Kysucou
Jan S., Čadca
Jana V., Hul
Jaroslava K., Námestovo
Jarmila K., Žilina
Jaroslava J., Plavecké Podhradie
Janka M., Gočovo
Jaroslava K., Topoľčany
Jana M., Komjatice
Jana J., Madunice
Elena M., Martin
Jozef T., Veľký Krtíš
Jozef I., Unatin
Jakub P., Turany
Juraj K., Cabaj-Čápor
Otília P., Vráble
Pavol J., Martin
Klaudia K., Liešťany
Zuzana K., Maňa
Monika D., Bánov
Katarína K., Koceľovce
Katarína M., Prievidza
Agáta K., Olováry
Valéria K., Branč
Katarína B., Rudnianska Lehota
Katarína Č., Chorvátsky Grob
Marek S., Banská Bystrica
Anna K., Málinec
Katarína J., Horné Srnie
Klaudia K., Rožňava
Kristián M., Zubák
Dagmara P., Dobrá Niva
Ivana K., Sedlice
Monika K., Topolníky
Jana K., Drieňov
Monika K., okr., Prievidza
Júlia B., Pohronský Ruskov
Anna M., Bobrov
Ivana K., Bystrička
Jana K., Bratislava
Mária K., Komjatice
Kristína K., Prešov
Martina T., Šurany
Kristína Á., Veľký Kýr
Kristína P., Veľká Hradná
Erika Š., Lužianky
Peter K., Námestovo
Alžbeta K., Dubnica nad Váhom
Jarmila K., Pruské
Anna K., Poprad
Ladislav K., Prešov
Katarína N., Dolný Štál
Lenka O., Vojkovce
Lenka Š., Pruské
Lenka G., Martin
Lenka H., Uhrovec
Martina P., Brusno
Gabriela L., Žilina
Darina K., Liptovský Mikuláš
Ľubica P., Krupina
Rastislav D., Jarabina
Lucia L., Klenovec
Lucia M., Andovce
Lucia L., Bajerov
Ľudmila P., Žikava
Ľudmila P., Vinné
Anna L., okres Prievidza
Lucia K., Bošáca
Slávka L., Bytča
Mária J., Senohrad
Marianna Ž., Čachtice
Mária V., Trnava
Angelika Sz., Kolárovo
Mária S., Prešov
Majka B., Martin-Priekopa
Marián Š., Nitra
Gabriela K., Chtelnica
Marcela Š., Udiča
Marcela K., Kamenné Kosihy
Marek M., Piešťany
Helena V., Poprad
Margita S., Trstice
Mária S., Nemšová
Mária S., Liptovské Revúce
Mária T., Vranov nad Topľou
Mária M., Vysoké Tatry
Mária C., Lipany
Mária C., Lipany
Mária M., Veľké Bedzany
Marián B., Považská Bystrica
Marián L., Šaľa
Mária V., Spišské Hanušovce
Maroš K., Poruba
Marta K., Sedlice
Marta D., Skalica
Martina K., Bytča
Martina Š., Banská Bystrica
Karol G., Trenčín – Kubrá
Lucia J., Zubák
Marika M., Považská Bystrica
Štefan K., Gočovo
Martin K., Galanta
Marek Ch., Sládkovičovo
Miroslava F., Šahy
Mária H., Šahy
Dalibor M., Trenčín
Michaela Š., Nová Ľubovňa
Michal J., Kysucké Nové Mesto
Pavol M., Hybe
Milena M., Turňa nad Bodvou
Milada G., Veľké Orvište
Miroslava T., Podtureň
Emília K., Považská Teplá
Elena L., Považská Bystrica
Miriam Š., Zákamenné
Miroslava B., Nitrica
Michal L., Zvolen
Marek M., Krupina
Monika G., Lehota pod Vtáčnikom
Monika J., Krásno nad Kysucou
Monika P., Vígľaš
Tatiana B., Pernek pri Malackách
Božena H., Topoľčany
Nadežda Č., Ladce
Naďa R., Trenčín
Zdenka D., Voderady
Miroslava Š., Považská Bystrica
Nikoleta V., Nové Zámky
Nora S., Predajná
Nina N., okres Nové Zámky
Oľga P., Nové Zámky
Oľga Š., Poprad
Oľga K., Veľký Šariš
Denisa O., Gemerská Hôrka
Anna O., Liptovská Teplička
Pavol S., Ružomberok
Patrik Cz., Dolné Obdokovce
Patrik H., Solčianky
Pavol S., Poprad
Branislav P., Banská Bystrica
Petronela J., Martina
Peter J., Lovčica-Trubín
Peter K., Žilina
Petra K., Zubák
Peter R., Košice
Katarína P., Košice
Iveta P., Kolárovo
Petra Z ., Sklabiňa
Dušan K., Važec
Jana P., Oravská Lesná
Juraj K., Preseľany
Radka B., Prievidza
Radka T., Bardonovo
Erik R., Sládkovičovo
Jana D., Hubová
Renata S., Podbrezová
Renáta P., Žilina
Renáta P., Poprad
René H., Kovarce
Dana R., Granč-Petrovce
Eva Č., Diakovce
Robert G., Poruba
Roderik M., Levice
Roman Ch., Melčice-Lieskové
Ludmila Ch., Skalité
Rudolf O., Kočovce
Ľudmila S., Horný Hričov
Vladimír V., Poprad
Andrea S., Spišské Vlachy
Štefánia Š., Veľký Šariš
Mária S., Hlohovec
Silvia F., Turčianske Teplice
Oľga M., Kocurany
Simona D., Žilina
Ingrid Š., Krškany
Pavlína Š., Letničie
Anna B., Martin
Zuzana Š., Sliač
Emília S., Lom nad Rimavicou
Peter L., Dubnica nad Váhom
Jozef S., Dlhá nad Oravou
Helena S., Veľký Klíž
Marta Š., Sereď
Stanislava K., Družstevná pri Hornáde
Katarína Š., Ostrý Grúň
Tatiana K., Poprad
Simona S., Banská Bystrica
Tatiana M., Giraltovce
Terézia K., Obyce
Terézia K., Stará Ľubovňa
Terézia T., Šaľa
Martina K., Zavar
Mária T., Topoľčany
Valéria R., Radava
Tomáš H., Jasová
Tomáš M., Vysoké Tatry
Ivana U., Rajec
Anna U., Rajec
Vanda B., Uhrovec
Peter V., Snina
Ivana V., Myjava
Monika G., Poruba
Vendula N., Púchov
Boris K., Bratislava
Veronika P., Banská Bystrica
Veronika K., Sliač
Jozef V., Spišské Hanušovce
Viera H., Nitrianska Blatnica
Viera G., Stará Ľubovňa
Viera K., Michalovce
Viera V., Kokava nad Rimavicou
Vilma C., Krásno nad Kysucou
Vladimír K., Urmince
Jana K., Krásno nad Kysucou
Vlasta B., Zvončín
Ján K., Liptovský Mikuláš
Viera H., Zubák
Veronika V., Tovarné
Petra Z., Vlkanová
Anna Č., Iliašovce
Zdenka Š., Myjava
Zuzana P., Habovka
Zuzana T., Pohronská Polhora
Zuzana B., Jakubov
Zuzana K., Tovarné
Zuzana Š., Ostratice
Zuzana M., Sklené Teplice
Zuzana S., okres Nitra
Zuzana S., Banská Bystrica
Alena N. Sereď
Andrea Č. Turany
Andrej A. Levice
Angelika Sz. Kolárovo
Anna L. Stará Ľubovňa
Beáta V. Granc – Petrovce
Cecília N. Vyskovce nad Iplom
Dominika K. Hriňová
Emília S. Žaškov
Eva M. Nové Zámky
Helena M. Šahy
Ivana K. Vranov nad Topľou
Iveta M. Ivanka pri Nitra
Iveta M. Košice
Iveta P. Kolárovo
Jakub M. Horné Srnie
Ján K. Liptovský Mikuláš
Júlia Č. Žiar nad Hronom
Katarína Cz. Andovce
Kristína P. Veľká Hradná
Kvetoslava J. Dražkovce
Lenka B. Oščadnica
Lucia D. Ružomberok
Ľudmila Ž. Žilina
Marek M. Nové Zámky
Marek S. Nové Zámky
Margita K. Cinobaňa
Maria Č. Kamenica
Mária Č. Lehnice
Mária L. Pavlice
Mária P. Brusno
Mária T. Janik
Mária V. Terchová
Marián Š. Nitra
Marianna M. Martin
Marta B. Považská Bystrica
Martin D. Ružomberok
Martin D. Liptovské Sliače
Martina K. Bytča
Martina P. okr. Bytča
Naďa R. Trenčín
Nikola P. Banská Bystrica
Oľga H. Krajné
Oľga K. Veľký Šariš
Patrícia A. Lubina
Pavol S. Ružomberok
Petra K. Zubák
Radoslav H. Bytča
Stanislava F. Bytča
Tomáš B. Tekovské Lužany
Valéria G. Jasová
Valika M. Brusno
Vendula N. Púchov
Zdenka D. Voderady
Zuzana H. Mošovce
Martina Š. Bátovce
Slavomír S. Ružomberok
Anna V. Snina

 

Výhercom gratulujeme!

VÝHRA 1x ELEKTRICKÁ KOLOBEŽKA​
Jozef B., Spišské Hanušovce

 

VÝHRA 20x BATOH DEUTER
Martina K., Prešov
Darina B. Mútne
Anna H., Košice
Tomáš K., Košice
Emanuel L., Košice
Renáta K., Spišská Nová Ves
Denisa O., Gemerská Hôrka
Danka G., Prievidza
Katarína H., Košice - Šaca
Lýdia M., Košice
Adela Š., Svidník
Majka B., Martin - Priekopa
Kristína H., Košice
Gabriel L., Spišské Vlachy
Mária L., Košice
Jana N., Prešov
Zuzana L., Ardovo
Peter V., Snina
Denisa O., Gemerská Hôrka
Peter L., Dubnica nad Váhom

Copyright 2021 Monte

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings